Lazer Epilasyonun Faydaları Nelerdir?

Lazer Epilasyonun Faydaları Nelerdir?

  • 3
  • Kayseri Lazer Epilasyon
  • Doğrulanmış Makale

Lazer Epilasyonun Faydaları Nelerdir?

Lazer Epilasyonun Faydaları Nelerdir?

Kayseri Lazer Epilasyon
Kayseri lazer epilasyon konusunda oldukça gelişmiş makinalar ile hizmet veriyor. Türkiye’nin birçok yerinde olmayan lazer teknolojisi; kayseri lazer epilasyon dendiği zaman çok daha iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kayseri lazer epilasyon ile tanışmak isteyenler için oldukça iyi fırsatlar sunuyor. Verilen hizmetin kalitesi ve hizmeti sunan kadronun deneyimi üst kalite olduğu için işlemler sonucunda başarılı bir sonuç elde edilme oranı %80 olarak ele alınabilir.

Kayseri lazer epilasyon çeşitleri;
• Alexandrite lazer epilasyon
• Buz lazer olarak sıralanabilir.

Alexandrite Lazer Epilasyon
Dünya genelinde en fazla benimsenen yöntemlerden birisi. Yöntem ismini cihaza verilen Alexandrite isminden alıyor. Oldukça acısız ve aynı zamanda da hızlı bir şekilde cevap veren yöntemlerden birisidir. Sonuçlarını hızlı bir şekilde görmek mümkündür.

Buz Lazer
Canı tatlı olarak tabir edilen ve asla acı duymak istemeyen kişiler için ideal bir yöntemdir. Başlığında buz olan bir cihazdır. Bu sayede acıyı minimuma indirir. Yöntem kişiler için son derece etkili bir tedavi imkanı sunmaktadır. Başlıkta bulunan buz uygulamada herhangi bir başarısızlık yaratmaz ve başarı oranının düşmesine neden olmaz.

Bu işlem Soprano ICE olarak da bilinmektedir. Cihaz bazı yerlerde bu isim ile tanıtılmaktadır.

Lazer Epilasyon Uygulaması
İstenmeyen tüy sorununa karşı lazer tedavisi kullanılmaktadır.
Tüyler; lazer sayesinde kalıcı bir şekilde yok edilir. İşlemin yapılabilmesi için mutlaka bunun için özel olarak üretilmiş bir cihaz kullanılmalıdır. Cihazı kullanan kişinin; cihaz ile ilgili gerekli eğitimleri almış ve bu işlem üzerine uzmanlaşmış olması gereklidir. Tüyler üzerine yapılan ciddi bir tedavi yöntemi olduğunu söylemek mümkündür. İşlem sonucunda kişinin tüy yapısına göre kalıcı olarak bu sorundan kurtulma imkanı vardır. Lazer ile tüylere müdahale edilir. Tüy yapısında bulunan melanin pigmenti; lazer ile verilen ışığı emer ve bu sayede tüy kökleri yıkıma uğrayarak tüy oluşumuna son verir.

Lazer Epilasyonun Faydaları Nedir?
• Kalıcı bir şekilde tüy sorununuzdan korunmanıza yardımcı olur.
• Kanser sorunu ile karşılaşmanıza neden olmaz.
• Kullanılan cihazın etkinliğine de bağlı olarak hızlı bir şekilde tüylerden kurtulmanızı sağlar
• Cilt üzerinde tahribat yaratmaz.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle