Kayseri Selülit tedavisi ve Fiyatları

Kayseri Selülit tedavisi ve Fiyatları

  • 3
  • Kayseri Selülit Tedavisi
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Selülit tedavisi ve Fiyatları

Kayseri Selülit tedavisi ve Fiyatları

Kadınların % 95’inde ortaya çıkan selülir, deri altı yağ dokusunda ki dolaşım bozukluğu olarak adlandırılmaktadır. Cilt yüzeyinin portakal kabuğu gibi girintili ve çıkıntılı ve pürüzlü görünmesine sebep olmaktadır. Hormonsal faktörler, hareketsiz yaşam, su tüketmemek, çok sıkı giyecekler, sigara ve alkol tüketmek selülit oluşumunu arttırıcı faktörler arasında yer almaktadır.

Selülit tedavisi;
Selülit tedavisi gelişen teknolojilerin de sayesiyle her geçen gün daha önemli adımlar atmaktadır. Bu selülit tedavisi yöntemlerin en başında mezoterapi ve liposuction gelmektedir. Öyle ki bu yöntemler sayesinde çok ileri derecedeki selülitler bile kolaylıkla tedavi edilebilecek seviyededir. Kişilerin çok fazla selülit hakkında şikayetleri yoksa kozmetiklerin yardımı ile de selülit tedavisi evde halledilebilir. Günümüzde birçok kozmetik firmasının piyasa çıkardığı selülit giderici ve inceltici ürünler kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu ürünleri düzenli kullanarak ve yanı sıra da spor yapıp ve düzenli beslenerek olumlu sonuçlar almak oldukça mümkündür.

Lazer ile Selülit Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?
Bu uygulama selülit için diğer epilasyon benzeri lazerlerden daha farklı bir şekilde uygulanmaktadır. Cihazın üzerinde bir vakum aparatı aleti bulunmaktadır. Bu sayede de dokuyu cihaz kendi içerisine çekmekte ve buradan lazer ve infrared ışınını dokunun derinlerine kadar iletmektedir. Yani bu lazer yukarıdan tutularak yapılan bir lazer değil, dokuyu içine alarak uygulanılan bir lazer türüdür. Bu uygulamada vakumun amacı ise sadece lazer enerjisinin iletilmesi içindir. Vakum kişilere son derece yumuşak ve cildi rahatsız etmeyecek şekilde hafifçe yapılmaktadır. Uygulama esnasında verilen lazer yağları eritip cildi pürüssüzleştirmeye yardımcı olmaktadır. Uygulama lenfatik akım yönünde yapıldığından dolayı aynı zamanda bir lenfatik drenaj da meydana gelmektedir.

Lazerle Selülit Tedavisi Kaç Seans Yapılmaktadır?
Lazer ile selülit tedavisi genelde haftada 2 seanstan toplam 8 seans yapılmaktadır. Seans süreleri yapılacak alanlara ve büyüklüklüklerine göre değişikler gösterebilmektedir.

Selülit Tedavisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Selülit tedavisi fiyatları, uygulama yapılacak alana ( üst bacak, popo, karın vb.), ya da birden fazla alana uygulama yapılıp yapılmayacağına, beraberinde ek bir uygulama olup olmamasına, tedavinin seans sayısına göre değişmektedir.


Yorum Bırakan Kullanıcılar

  • Avatar
    Mesaj Tarihi 21/11/2018

    ismet coşkun
    selam

Yorum Ekle