Kayseri Genital Estetik Hizmetleri

Kayseri Genital Estetik Hizmetleri

  • 3
  • Kayseri Genital İşlemler
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Genital Estetik Hizmetleri

Kayseri Genital Estetik Hizmetleri

Son zamanlarda artan vücut estetiğinin görünmeyen yanlarından biri de genital estetiktir. Güzellik her dönemde özellikle kadınlar açısından önemli olmuştur. Fiziksel olarak standartlarda olmamak insan psikolojisini olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Genital bölge de kadınlar açısından önemli bir organdır ve bu organda meydana gelen şekil bozuklukları kadınların psikolojisini olumsuz anlamda etkilemektedir. Kayseri Genital Estetik kadınların bu özel sorununa çare olabilmek için çalışmaktadır.

Genital Estetik Kayseri
Genital bölge estetiği kadınlar açısından çok önemlidir. Çünkü genital estetiğe sahip kadınların kendilerine güveni artmaktadır bu da karşı cinsle olan ilişkide mutluluklarını arttırmaktadır. Kadınlar erkeklere oranla estetik konusunda daha cesaretlidir, kişisel bakıma daha çok önem vermektedir. Oysa bedenin güzelliği ikili ilişkilerde her iki cins için de önemlidir. Bakım ve temizlik mutluluğu artırmakta ilişkiyi kolaylaştırmaktadır. Genital Estetik kadın cinsel organı içinde yer alan parçalara uygulanan işlemlerdir. Genital organı oluşturan parçalar; vagen, büyük dudaklar (labium vajus) küçük dudaklar (labium minus), kızlık zarı (hymen), tepe bölgesi (mons pubis)'dir. Bu parçalardaki ufak bozukluklar kadınların psikolojilerini olumsuz etkilemekte bu da cinsel yaşamlarında mutsuzluğa neden olmaktadır.

Çoğu kadın mahremiyet olarak gördüğü genital bölgesi için doktora gitmemekte mutsuzluğuyla yaşamını sürdürmektedir. Fakat bu işlemlerin tümü basit işlemlerdir. Şeklinden rahatsız olan kadınların genellikle şikâyet ettiği genital parça dudaklardır. Dudak küçültme, daraltma, sıkılaştırma gibi işlemleri sıklıkla gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu işlemler ağrısız lazer uygulaması ile gerçekleştirilmektedir. Kızlık zarına müdahale ettirmek isteyenler de vardır. Fakat kızlık zarı sosyolojik bir durum olduğundan zara müdahale sadece nedenleri araştırılarak gerçekleştirilmektedir. Bu işlemde yapıştırma işlemi sonrası hareket kısıtlaması getirilmektedir. Genital Estetik genel anlamıyla basit ve sancısız bir estetik cerrahi türüdür.

Genital Estetik Fiyatları
Vajinoplasti, labioplasti, kliteroplasti, mons pubis'e müdahale, genel itibariyle iç ve dış genital bölgeye uygulanan estetik müdahale işlemleridir. Her geçen gün kadınlar alanında uzman hekimlere bu nedenlerle başvurmaktadır. Müdahalelerin çoğu ağrısızdır. Kimi doğum sonrası sarkmayı ortadan kaldırmak, kimi iç ve dış dudak fazlalıklarını küçültmek istemektedir. Genital Estetik Fiyatları da bu müdahalelere göre değişiklik göstermektedir. İnsan sağlığını olumsuz etkileyecek, gelecekte bir tehdit oluşturacak sorunlarda devlet destek sağlamaktadır fakat çok olmayan, sadece estetik kaygı barındıran işlemlerde devlet destek sağlamamaktadır. Doktorların gerçekleştireceği işlem tipine göre fiyat da değişiklik göstermektedir.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle