Kayseri Bölgesel Zayıflama-İncelme Yöntemleri

Kayseri Bölgesel Zayıflama-İncelme Yöntemleri

  • 3
  • Kayseri Bölgesel Zayıflama
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Bölgesel Zayıflama-İncelme Yöntemleri

Kayseri Bölgesel Zayıflama-İncelme Yöntemleri

kayseri geneline vermiş olduğumuz bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme konusunda uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Kolayca kilo verin kolayca vücudunuz sıkılaşsın.

Bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme kilosundan memnun olmayan kişilerin ve belirli bölgelerde olan bölgesel yağlanmadan kurtulmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemidir.

Basen bölgesi, bel çevresi ve karın bölgeleri bölgesel yağlanma konusunda en çok şikayet edilen bölgelerin başında yer almaktadır.

Bölgesel zayıflama nasıl yapılır?
Uygulama yapılmadan önce kişilerin vücut analizi yapılarak kilo, kas, yağ ve bazal metabolizma hızı başta olmak üzere çeşitli seviyelerde tespitler yapılmaktadır. Bu tespitlere uygun olarak da beslenme, tedavi ve egzersiz alanlarında güvenilir ve gerçekçi programlar ile kişilere sonuç odaklı uygulamalar yapılmaktadır. Diyet listesi ve diyet yemekleri bölgesel incelmede kişiler için önemli bir yere sahiptir. Unutulmamalıdır ki bölgesel incelme tek bir uygulama sonucu meydana gelmemekte olup birden çok bileşen kullanılarak sonuca varılmaktadır.

Bölgesel zayıflamada, kişiler rahatsız oldukları ve eritmek istedikleri yağ dokusuna çeşitli ışınlar ile müdahale edilmektedir. Bu ışınlar kişilerde ki yağ dokularını parçalayabilir, dondurabilir ya da tedavi edebilir. Kullanılan bölgesel zayıflama yöntemlerine göre yapılan işlemler de farklı olur.

Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama tedavileri sırasında selülit tedavisi işlemleri de genel olarak yapılmaktadır. Eğer bölgesel olan yağ dokusu çok fazla ise, kişinin hamile görünümünde olacak kadar karnı varsa, çok geniş bir kalçası ya da kollarında birikmiş yağ dokusu var ise, burada yağ alma işlemi de yapılabilmektedir. Liposakşın denilen bu yöntem ile belirlenen bölgeden cerrahi olarak yağ alma işlemi yapılmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Teknikleri
• Bölgesel Zayıflama Basen
• Bölgesel İncelme Göbek
• Bölgesel Kilo Verme Kalça
• Bölgesel Zayıflama
• Karın Bölgesi Zayıflama
• Bölgesel Yağ Yakımı

Bu yöntemlerin dışında kişilerde ki daha küçük yağ kitlelerini eritmek için egzersizler ve diyet programları da uygulanabilir. Bölgesel zayıflama hareketleri yaparak sadece karın bölgesini, sadece kol ya da sadece bel bölgesini çalıştıracak spor aletleri de kullanılabilmektedir. Son zamanların en popüler bölgesel zayıflama yöntemlerinden biri olan kavitasyon da kişiler tarafından tercih edilebilmektedir.

Kavitasyon, selülit tedavisi dahil bir çok tedavide kullanılan yararlı bir yöntemdir.

Bölgesel Zayıflamada Dikkat Edilmesi Gerekenler;
• Hamilelik döneminde olan kişiler bölgesel zayıflama tekniklerini kullanmamalıdır.
• Süt verme zamanlarında bu yöntemlerin hiç birini kullanılmamalıdır.
• Annenin kanında birikmiş olan yağlar bebeğe ve sütün içeriğine zarar verebilmektedir.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle