Kayseri bölgesel incelme ve kavitasyon işlemleri

Kayseri bölgesel incelme ve kavitasyon işlemleri

  • 3
  • Kayseri Bölgesel Zayıflama
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri bölgesel incelme ve kavitasyon işlemleri

Kayseri bölgesel incelme ve kavitasyon işlemleri

Kayseri bölgesel zayıflama insanlar arasında aslında kilo azaltma yöntemi olarak bilinmektedir. İnsanların vücutlarında belli bölgelerinde birikmiş olan yağların azaltılması amacı ile kullanılmakta ve yapılan yöntemlere de verilen genel bir isimdir. Her bireyin farklı şekillerde olan bir vücut yapısı bulunmaktadır. Genetik, içsel ve dışsal sebepler de yıllar içerisinde kişilerdeki bu yapının üzerine eklendiği zaman pek çok insanda yağlanma başlar ve bu yağlanma da vücutta homojen dağılmaz.

Bu biriken yağ dokuları da insanların spor ve diyet yapmaları ile maalesef istenildiği ve arzu edildiği kadar azaltılamazlar. Bu yüzden de Kayseri bölgesel zayıflama uygulamalarına başvurup bölgesel zayıflama sürecine dahil olurlar. Bölgeden uzaklaştırma Kayseri bölgesel zayıflama yöntemlerinin tümü aslında sorun olan bölgedeki yağ hücrelerinin büzüştürülerek, parçalanarak ya da eritilerek o bölgeden uzaklaştırılması esasındadır.

Bu işlemlerden herhangi bir tanesi uygulandıktan sonra da kişilerin diyet ve spor yapması, parçalanmış yağ hücrelerinin o bölgelerden atılmasını kolaylaştırdıkları için Kayseri bölgesel zayıflama olarak mutlaka önerilmektedir. Bu tavsiyeye uyan kişilerde tedavi başarısı da oldukça artmaktadır.

Kayseri bölgesel zayıflama metodları son yıllarda giderek daha bir artış göstermektedir.

Temelde de 2 ayrı gru olarak toplanırlar:
• Girişimsel olan cerrahi metodlar; liposuction, lazer lipoliz, mezoterapi gibi metodlardan oluşmaktadır.
• Girişimsel, cerrahi olmayan metodlar ise; pressoterapi, lenf drenaj masajı, ozon sauna, infrared, kavitasyon, cryolipoliz
gibi metodları içerisinde kapsamaktadır.

Soğuk lipoliz nedir?
Kayseri bölgesel zayıflama girişimsel olmayan metodların içerisinde yer alan en yeni, FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı metodlardan birisidir.

Nasıl çalışır?
Kayseri bölgesel zayıflama lipoliz özel olan başlıkları uygulama alanına yerleştirilmektedir. Başlık, deriye vakum yaparak deri ve deri altı dokusunu kendine doğru çekerek o bölgedeki kan dolaşımını bir miktar azaltmakta ve yağ dokuları da hareketsiz hale getirmektedir.

Bu uygulama ile deri altı dokusu, subkutan doku denilen alanda bulunan yağ hücreleri soğuğa karşı çok hassastırlar, çevrelerinde bulunan damarlar, sinirler ve diğer dokular da bu yağ hücrelerine oranla soğuğa karşı daha az duyarlı şekildedirler. Bu sebep ile de çevre doku sağlam bir şekilde bırakılarak sadece yağ hücrelerinin etkilenmesi sağlanmaktadır.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle