Kayseri Bölgesel Zayıflama

Kayseri Bölgesel Zayıflama

  • 3
  • Kayseri Bölgesel Zayıflama
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Bölgesel Zayıflama

Kayseri Bölgesel Zayıflama

Kilo probleminin günümüzde artık her yaştan kişinin yaşadığı bir sorundur. Hem kadınların hem de erkek neden düzensiz beslenme sonucunda kilo problemleri ortaya çıkmaktadır.Çalışma koşulları ile beraber kişilerin hareketlerinin kısıtlanması bölgesel kilo alımına daha fazla arttırmıştır. Kişilerin oturduğu yerden çalışmak zorunda olması yüzünden ben, basen ya da bacak bölgesinde daha yoğun olarak yağ depolanması söz konusu olabilir.

Bölgesel yağ depolanması problemi söz konusu olduğunda kişilerin vücutlarında orantısız bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlar rahatsız edici durumdur ve bu görüntünün ortadan kalkması için bölgesel olarak kilo verilmesi gerekmektedir.

Vücudun belirli bir bölgesinde fazla yağlardan kurtulmak için bölgesel zayıflama yöntemleri ne başvurulabilir. Kayseri bölgesel zayıflama merkezin de vücudunuzdaki bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama nedir?
Vücudun bir bölgesinde diğer bölgelere oranla daha fazla yağ depolanması söz konusu ise bölgesel zayıflama ya depolanmasının fazla olduğu bölgedeki yağların uzaklaştırılma işlemidir. Bir kilo verme yöntemi olarak görünmese de vücudunuzun yağlı bölgesindeki yağ hücrelerinin yok edilmesini sağlamaktadır.

Bölgesel zayıflama işlemlerinde işlem yapılan bölgedeki yağ hücreleri yakılmak, eritilmekte ve ortadan kaldırılmaktadır. Böylelikle bölgede ortadan kalkmış olan yağ hücrelerinin tekrar ortaya çıkması engellenmektedir.

Bölgesel zayıflamanın önemi nedir?
Kişilerin vücut yapıları farklıdır vücut yapılarına bağlı olarak kişilerin yağ depolama noktalarından da farklılık görülecektir. Bölgesel zayıflama yöntemleri sayesinde yağ depolanması sonucunda anormal olarak meydana gelmiş görüntü ortadan kalkacaktır.

Kayseri bölge son zayıflama merkezinden yapılan işlemler neticesinde depolanmış ya durumundan rahatsız oluyorsanız bölgeye özel uygulamalar yapılmaktadır. Kişiler kilo vermek istediklerinden diyet ve spor yapmaktadır. Diyet ve spor uzun vadeli kilo verme yöntemleri olsa da bu yöntemlere bölgesel incelme metotları ile birleştirdiğimizde kısa sürede oldukça olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır. 

Bölgesel incelme yöntemleri uygulandığında hekimler bu yöntemleri diyet ve spor ile desteklendiğinde daha verimli sonuçlar alınacağını söylemektedir.

Bölgesel zayıflama yöntemleri nelerdir?
Bölgesel zayıflama yöntemlerinin neler olduğunu araştırdığınızda bu yöntemleri iki ana başlık altında toplayabiliriz.

1. Cerrahi yöntemler ile bölgesel zayıflama
2. Cerrahi olmayan yöntemler ile bölgesel zayıflama

Kişiler iki yöntemle de bölgesel olarak zayıflama gösterebilirler. Fakat günümüzde cerrahi yöntemlerden ziyade cerrahi olmayan yöntemler ile bölgesel zayıflama işlemleri yaptırılmaktadır. Cerrahi yöntemlerin daha riskli olması, kişilerin cerrahi bir müdahale olmasından dolayı korkması bu nedenler arasında gösterilebilir.

Kayseri bölgesel zayıflama da sizlere cerrahi olmayan yöntemler ile bölgesel incelmeyi sunmaktadır.

Cerrahi olmayan yöntemler ile bölgesel zayıflama yaptırmak istediğinizde farklı yöntemler ile bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Uygulamalar öncesinde uzman hekim tarafından muayeneleriniz gerçekleştirelim sizden için en uygun olan yönteme karar verilmektedir. Böylelikle en verimli sonuçların alınması sağlanmaktadır. Kayseri bölgesel zayıflama merkezinde sizler için bölgesel zayıflama hususunda yardımcı olunacak işlemler şu şekilde olabilir;

Soğuk lipoliz yöntemi
Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında uygulanan bir tedavi yöntemidir ve vücudun göbek, alt karın, kol, bacak, basen bölgelerinde oluşmuş bölgesel yağlanmanın ortadan kalkması için uygulanmaktadır.

Tek seansta gözle görülür fark yaratmak için yapılmaktadır. Ameliyat olmak istemeyen fakat bölgesel olarak da İncelemek isteyen kişilerin yaptırdığı bir işlemdir.

Soğuk lipoliz uygulamasında incelmesi istenen bölge hedef alınır ve bu bölge üzerinde çalışmalar yapılıyor. Soğuk lipoliz yöntemi için geliştirilmiş özel cihaz ile birlikte bölgeye soğuk etki yapılmaktadır. Bu yetki neticesinde o bölgedeki yağlar donarak kristalize hale gelirler. Böylelikle yağ hücreleri kırılır ve incelmeye başlar.

Soğuk lipoliz yöntemi uygulaması nasıl yapılır?
* Uygulamadaki temel mantık bölgenin önce ısıtılıp sonra aniden soğutularak yağ hücrelerinin kristal hale getirilmesidir. Uygulama yapılacak olan bölgeye 45°C’ye kadar ısıtılır. Daha sonra bir anda -5°C’ye ısı düşürülür.

* Bölgedeki yağ hücrelerini yok edilmesi hedeflenirken deride de yaşanan ısı kaybından dolayı sıkılaşma meydana gelmektedir.

* Soğuk lipoliz uygulaması yaklaşık 1 saat süren bir işlemdir.

* İki seans sonra gözde görülür değişimler yaşanmaktadır. Kayseri bölgesel zayıflama merkezinde bu işlemi yaptırdıktan sonra spor ve diyet ile yaptırdığınız uygulamayı desteklerseniz kısa sürede oldukça hızlı bir şekilde zayıfladığımızı ve bölgesel olarak incelediğinizde göreceksiniz.

Kavitasyon yöntemi
Özellikle selülit tedavisi için tercih edilen bir bölgesel incelme yöntemidir. Kavitasyon yönteminde hedef alınan bölgeye ultrasonik ses dalgaları verilmektedir. Bu yöntem sayesinde yağ hücreleri parçalamaktadır.

Herhangi bir anestezi istemeden ağrı ve sızı durumu yaratmayan bir yöntemdir. Bu işlem sonucunda bölgesel yağlarınız erimektedir.

Kavitasyon yöntemi nasıl uygulanır?
* Kavitasyon yönteminde öncelikle bölge belirlenmesi yapılır.

* Hedef alınan bölgeye ultrasonik ses dalgaları gönderilmektedir. Böylelikle işlem yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin erimesi sağlanır.

* Erimiş olan yağlar laf dolaşımını sayesinde vücuttan kısa sürede uzaklaştırılmaktadır.

* Kavitasyon uygulaması seanslar halinde gerçekleştirilen bir işlemdir ve bir seans yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Yaptırmanız gereken seans sayısı her kişide farklılık gösterirken ortalama altı ila on seans arasında işlem önerilmektedir.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle