Kayseri Kırışıklık Tedavisi

Kayseri Kırışıklık Tedavisi

  • 3
  • Kayseri Kırışıklık Tedavisi
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Kırışıklık Tedavisi

Kayseri Kırışıklık Tedavisi

Yüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açmakta ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı bir şekilde göstermektedir. Yani yüzümüzde mimiklerimizi her hareket ettirdiğimizde güldüğümüz, kızdığımız, şaşırdığımız zaman cilt altındaki kaslar hareket etmektedir. Bu hareketlerin sürekli tekrarlanmaları ile zamanla yüzümüzde kırışıklıklar oluşur ve bizleri rahatsız eder.Bu kırışıklıklara dinamik kırışıklıklar adı verilmektedir.

20’li yaşlardan sonra oluşum gösteren kırışıklık problemleri çeşitli faktörlere bağlı olarak çoğalmaktadır. Özellikle de bayanların canını sıkan durumlar arasında yer alan kırışıklık probleminin oluşumunda genetik, yaş ve çevresel faktörler etkilidir. Kırışıklıklar birçok tedavi yöntemi aracılığı ile yok edilebilmektedir.

Kişinin mimiklerini kullanma sıklığı, güneşe maruz kaldığı süre, cilt ve kas yapısı, yaş ve cinsiyet bu kırışıklıkların seviyesinde belirleyici bir faktör olarak görülmektedir. Ve iyi bir kırışıklık tedavisine başlanılmalıdır.

Lazer ile Kırışıklık Tedavisi
Lazer sistemleri kullanılarak gerçekleştirilen cilt gençleştirme ve ciltte zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşan kırışıklıkları giderme tedavileridir. Özellikle son yıllarda gelişen modern teknolojiler ile de lazerle kırışıklık tedavisi büyük ilerlemeler kat etmiştir. Diğer cilt gençleştirme ve kırışıklık tedavilerine kıyas ile lazerle kırışıklık tedavisinin en kayda değer olan avantajı kişiyi günlük sosyal ve iş yaşantısından soyutlamadan tedavinin uygulanmasına olanak tanımasıdır. Lazer ile kırışıklık tedavisi ile cildin bütünüyle her anlamda tazelenmesi, yenilenmesi ve ciltte mevcut olarak bulunan kırışıklıkların etkili bir şekilde giderilmesi mümkün olmaktadır.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?
Son yıllarda lazer ile kırışıklık tedavisi yönteminde kullanılan lazer sistemleri ile yapılan tedavide ana amaç ciltte bulunan kolojeni arttırmak ve bu sayede ciltte bir gerilme etkisi yaratarak daha genç ve diri bir görünüm kazandırmaktır. Bu tedavi ile cilde belirli frekans aralıklarında lazer ışınları gönderilmektedir. Bu ışınlar ciltteki kolajen doku tetiklenmekte ve cildin doğal bir şekilde toparlanarak ciltteki kırışıklık ve sarkmaların düzelmesi sağlanmaktadır.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi Tedavisi Fiyatları
Lazerle kırışıklık tedavisi fiyatları belirlenirken seans sayılarına kişinin cildinde bulunan sorunların yapısına, problemin derinliğine, cildin kendine has özelliklerine, hastanın cinsiyetine ve buna benzer diğer kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle