Kayseri Bölgesel Zayıflamada Kilo Kontrolü

Kayseri Bölgesel Zayıflamada Kilo Kontrolü

  • 3
  • Kayseri Bölgesel Zayıflama
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Bölgesel Zayıflamada Kilo Kontrolü

Kayseri Bölgesel Zayıflamada Kilo Kontrolü

Vücut yapınıza göre, kilolarınız basen, göbek, kalça gibi çeşitli bölgelerde birikebilir. İstediğiniz kadar diyet programı uygulasanız da bu bölgesel kilo dengesini sağlamada zorluk çekebilirsiniz. Sizi bu sorundan kurtarmak için geliştirilen çeşitli yöntemlerle, vücut dengenizi sağlayarak bölgesel olarak kilo verebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Nedir?
Vücut ihtiyacınızdan fazla aldığınız enerjiyi yap olarak depolar. Bu ihtiyaç fazlası gıdalar size kilo olarak geri döner. Ne kadar dikkat ederseniz edin, vücut yapınıza göre aldığınız az bir kilo bile çeşitli bölgelerde toplanabilir. Bu da sizin için rahatsız edici bir görüntüye neden olabilir.

Vücut fazlalıklarını yakmak için çeşitli egzersiz ve diyet programları uygulamak mümkündür. Bu programlar bazen sizin istediğinizden fazla zaman alabilir. Bu durumda uygulanan bölgesel zayıflama yöntemleri, hızlı ve daha kolay şekilde incelmenizi sağlar. Çeşitli teknolojik cihazlar kullanılarak uygulanan bu yöntemler, uygulandığı bölgede toplanan yağ hücrelerinin yapısının bozulmasını sağlar. Yağın yapısı bozulunca, vücut bunları depolayamaz ve idrara ya da ter yolu ile vücuttan atılması sağlanır.

Bölgesel Kilo Almak Ne Kadar Zararlıdır?
İhtiyaç fazlası enerji genel olarak bel ve basen bölgesinde yağ olarak depolanır. Bu bölgelerde oluşan yağlanma yalnızca görüntü açısından değil, sağlık açısından da tehlikelidir. Bel çevresinde toplanan yağlar, iç organlara yakındır. Bu durum insülin hormonu yüksekliğine de işaret edebilir. Başka bir deyişle şeker hastalığına da davet eder. Basen bölgesindeki yağ yapılanması östrojen dengesizliğini gösterebilir. Buna rağmen basen eritme bel eritmenden çok daha kolay olabilmektedir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri
Bölgesel kilolardan kurtularak incelmek için çeşitli yöntemler vardır.
• Bir uzman eşliğinde beslenme alışkanlıkları ve düzenli egzersiz ile bölgesel yağlanmanın önüne geçmek,
• Bir uzman eşliğinde diyet yapmak,
• Dondurma yöntemi ile yağ hücresinin yapısının bozulmasını sağlamak,
• Bipolar radyofrekans teknoloji ile deri altına ısı vererek, yağ hücrelerinin yapısının bozulmasını sağlamak,
• Düşük frekanslı ultrason dalgaları ile deri altına ani ve yüksek basınç değişiklikleri uygulayarak yağ hücre yapısının bozulmasını sağlamak,
• Cilde negatif etkili mekanik mesaj uygulamak, bu yöntemlerden bazılarıdır.

Kayseri bölgesel zayıflama için firmamız size özel yöntemlerle vücudunuzu herhangi bir bölümünde oluşan yağlanmayı önleyerek incelmenizi sağlar.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle