Kayseri Lazer Epilasyon Tercih Nedenleri?

Kayseri Lazer Epilasyon Tercih Nedenleri?

  • 3
  • Kayseri Lazer Epilasyon
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Lazer Epilasyon Tercih Nedenleri?

Kayseri Lazer Epilasyon Tercih Nedenleri?

Kayseri lazer epilasyon;
Dünya genelinde bilinen ve etkinliği kanıtlanmış cihazlardan yararlanmaktadır.

Kayseri lazer epilasyon;
sadece kaliteli cihazlara sahip olmanın yeterli olmadığını ve bu cihazları kullanacak kişilerin de cihazların kalitesine vakıf olması gerektiğinin farkındadır.

Kayseri lazer epilasyon;
müşterilerinin istenmeyen tüy problemleri ile başa çıkabilmesi adına; kaliteli cihazlar ile eğitimli personeli bir araya getirmiştir. Bu sayede cihazlardan en üst seviyede verim almayı başarmış ve müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde karşılık verebilmiştir.

Lazer epilasyon cildinizde tüy çıkan her yere uygulanabilir bir yöntemdir.

Yöntem uygulanırken;
Farklı bölgelerde bulunan tüylerin yapısına özen göstermek gerekmektedir. İnsan vücudundaki bütün tüyler aynı yapıda değildir. Örneğin; kolunuzdaki tüy ile yüzünüzdeki tüyün yapısı birbirinden oldukça farklıdır. Bu nedenle hangi bölgeye ne şekilde uygulama yapılacağını bilmekte fayda vardır. Dünya genelinde işlem kalitesinden ve verdiği sonuçlardan memnun olunan iki lazer epilasyon cihazı vardır. Bunlardan birisi; Alexandrite diğeri ise Soprano ICE olarak bilinmektedir.

Alexandrite Lazer Epilasyon
Kişilerin acı çekmemesini ve bunun yanı sıra hızlı bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmasını sağlamaktadır. Güçlü lazer sistemi kıl köklerine oldukça yüksek bir tahribat yaratır ve bu sayede kıllar hızlıca yok olur. İşlem sırasında ısı hissetmeniz normaldir ancak bu eski sistem lazer epilasyonlar gibi acı çekmenize neden olan bir ısı değildir. Global anlamda hızlı etki gösterdiği kanıtlanmış bir cihazdır.

Soprano ICE Lazer Epilasyon
Kişilerin hiçbir şekilde acı ya da ısı hissetmek istememesi halinde tercih etmesi gereken cihazdır. Genel olarak buz epilasyon olarak da bilinmektedir. Uygulama başlığında bulunan buz kütlesi sayesinde soğuk hava üflenir ve böylece kişinin acı ya da yanma hissinden uzak kalmasına yardımcı olunur. Cihaz en az Alexandrite kadar etkilidir ve etkisini hızlı bir şekilde gösterdiği için sıkça tercih edilmektedir. Cihazları farklı bölgeleriniz için karıştırarak deneyebilirsiniz.

Örneğin; bikini bölgeniz için Soprano tercih ederken, kol bölgeniz için Alexandrite kullanmayı talep edebilirsiniz. Bu işlemi uzman ile yürütmeniz daha rahat fikir alışverişi yapmanıza imkan sağlayacaktır. İşlemler 8 seans sonucunda tüylerden tamamen kurtulmayı vaat etmektedir.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle