Kayseri Lazer Epilasyonun Size Sunduğu Avantajlar

Kayseri Lazer Epilasyonun Size Sunduğu Avantajlar

  • 3
  • Kayseri Lazer Epilasyon
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Lazer Epilasyonun Size Sunduğu Avantajlar

Kayseri Lazer Epilasyonun Size Sunduğu Avantajlar

Kayseri lazer epilasyon;
Gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine sunmaktadır.
Kayseri lazer epilasyon;
hem kadın hem de erkeklere istenmeyen tüylerden kurtulma imkanı sağlayan yapısı sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Kayseri lazer epilasyon; uzman kişiler tarafından uygulama yaptığı için yüksek başarı oranları sağlamakta ve kısa sürede sonuç elde edebilmektedir. Komple vücuda ya da belirli bir bölgeye lazer epilasyon ile müdahale etmek mümkündür. Müdahale edilen bölgedeki tüy yapısının uzman tarafından tanınması ve iyi analiz edilmesi halinde işlemden hızlı bir şekilde sonuç almamak neredeyse imkansız demek mümkün. Doğru bir işlem yapılmaması halinde tüylerinizin çoğalması dahi mümkün olabileceği için mutlaka bilen bir ekip tarafından uygulamanın gerçekleştirilmesi gerekir. Genel olarak epilasyon merkezlerinde en fazla verim elde edilen iki adet cihaz vardır.

• Buz Lazer
• Alexandrite Lazer

Alexandrite Lazer Epilasyon
Şu ana kadar üretilen lazer uygulamaları arasında en hızlı sonuç veren cihaz olduğu için epilasyon merkezleri bu ürünü severek kullanır. Birçok yönteme göre çok daha acısız ve kısa sürede etki eden yapısı ile müşteriler ile de iyi anlaşmaktadır.

Lazer sistemi kişilerin kıl köklerine yapılan müdahalenin daha etkili hale gelmesi adına tasarlanmıştır. Kıl köklerini yaktığı için kişilerin az da olsa acı çekmesi ve yanma hissine kapılması son derece normaldir.

Buz Lazer
Uzmanlar buz lazer için Soprano ICE demektedir. Cihazın adı Soprano olarak belirlendiği için zaman zaman farklı bir cihaz hissine kapılabilirsiniz. Cihaz soğuk hava üflediği için acı hissinizi ortadan kaldırır.

Soğuk hava üflemesi cihazın etkisini azaltmaz, kıl köklerinize yapılan işlem sonucunda elde edilen sonuç çoğu zaman kalıcı olmaktadır.

Kişilerin en fazla dikkat etmesi gereken durum; sağlık bakanlığından onay almış ve ekibinin de bu iş adına belge almış bir merkezde işlemi yaptırmasıdır.

Birçok kişi işin içine lazer girince kanser korkusu yaşamaktadır ancak cihazların kansere neden olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kişiler 2 seans sonra işlemin etkilerini görmeye başlar ve genel olarak 8 seans sonunda kalıcı olarak tüylere veda edilir.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle