Kayseri Lazer epilasyon İşlemleri

Kayseri Lazer epilasyon İşlemleri

  • 3
  • Kayseri Lazer Epilasyon
  • Doğrulanmış Makale

Kayseri Lazer epilasyon İşlemleri

Kayseri Lazer epilasyon İşlemleri

Kayseri lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişiler için oldukça kaliteli yöntemler sunuyor.

Kayseri lazer epilasyon sistemleri dünya genelinde tanınmış yöntemler ile Kayseri lazer epilasyon işlemi sonucunda elde edilen başarı ile hızlı bir şekilde kalıcı olarak tüylerden kurtulmanız mümkün.

Tüylerden kurtulmak için de birçok farklı yöntem var. Kalıcı olmayan yöntemleri denediğiniz zaman hayatınızdan ekstra olarak zaman çalışıyorsunuz anlamına geliyor.

Birçok zaman etek, elbise ya da kolsuz açık bir bluz giymenizin önünde banyoda geçireceğiniz vakit olmayabiliyor.

Tüylerden kurtulmaya çalışmak aynı zamanda bir yere giderken olan hazırlanma sürenizi de uzatıyor. Kalıcı olarak tüylerden kurtulmanın tek yolu şu anda geliştirilen lazer teknolojileri.

Şu anda piyasada yaygın olarak kullanılan iki adet lazer yöntemi mevcut;

  • Buz lazer bir diğer adı ile Soprano ICE
  • Alexandrite lazer
Buz Lazer Epilasyon (Soprano ICE)
Buz lazer; en acısız lazer yöntemlerinden birisi. Kullanan kişilerin acı duymadığı ve acının azalmasının da cihazın etkisini azaltmadığı kaliteli bir yöntemdir. Cihaz kullanılırken başlığında bulunan buz kalıbı sayesinde kişinin acı çekmesinin önüne geçer. Diğer cihazdan tek farkı başlığında bulunan buz kalıbıdır ancak etkisi tam anlamıyla aynıdır.

Alexandrite Lazer
Epilasyon En yaygın olarak kullanılan lazer cihazlarından birisidir. Etkisi kanıtlanmış bir cihaz olduğu için genel olarak her lazer epilasyon merkezinde bulunması mümkündür. Kalıcı olarak tüyler üzerinde etkili olması tercih edilir bir cihaz olmasına neden olmuştur. Lazer atışları yaparak tüy köklerine etki eder ancak bir miktar yanma yapmaktadır. Genel olarak 2 seans sonra kişiler net bir şekilde tüylerdeki azalmayı gözlemleyebilmektedir.

Lazer Epilasyon Uygulaması
Belirlenen bölgeye lazer ışınları ile atışlar yapılır. Yapılan atışlar sonucunda da tüy kökleri tahrip olur ve tüy oluşumu tamamen ortadan kalkar. Bazı kişilerde hormon değişiklikleri sonucunda ya da tüy yapısına göre ekstra seanslar gerekebilmektedir. Başarı oranı %80 üzerinde olan bir işlemdir. İşlem özelikle kış aylarında yapılmalıdır. Uzman bir kadro tarafından uygulanması, ortamın hijyenik olması da son derece önemlidir. Bir tedavi yöntemi olarak ele alındığı için eğitimli bir kişi tarafından uygulama yapılması yerinde olacaktır.

Yorum Bırakan Kullanıcılar

    Bu hizmete yorum yapan kullanıcı bulunmuyor. Dilerseniz ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

Yorum Ekle