Petersham Nurseries Cafe

Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları

  • 3
  • Gizlilik Sözleşmesi
  • Doğrulanmış Makale

Kullanım Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi

Web sitemizde kullanılan makalelerin tamamı bilgilendirme amaçlı olup ticari bir faydası yoktur.

Web sitemizde bulunan içeriklerin tamamı bir firmayı yada kuruluşu yada şirketi temsil etmeyip, sadece google ziyaretçilerinin doğru bilgilendirilmesi için hazırlanmıştır.

Web sitemizde bulunan içeriklerin yada makalelerin 3. bir kişi tarafından paylaşılması kopyalanması veyahut başka bir platformda yayınlanması kesinlikle suçtur ve bu durumda Kopyalanan içeriklerin Dava süreci Hakkında Kayseri barosu avukatları yada Kayseri Mahkemeleri görevlidir.

Kayseri güzellik merkezleri web sitemizde yer alan firmaların talepleri doğrultusunda 24 saat içerisinde mevcut firmayı web sitemizden kaldırılmasını taahhüt ederiz.

Web sitemizde bulunan müstehçen sayılabilecek içeriklerin tamamen bilgilendirme amaçlı yada konu tanıtımı amacı ile yayınlandığını belirtir, Telif hakları sebebiyle size ait bir görselin kullanılması durumunda bunu tarafımıza bildirerek 24 saat içerisinde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Web sitemizin içeriğinde bulunan yazılar makaleler ve görseller TAMAMEN bilgilendirme mahiyetinde kullanılmıştır ve doktor tavsiyesi değildir.

Oluşabilecek sağlık sorunlarında lütfen doktorunuza danışın ve web sitemizde bulunan kaynakları baz almayın.

Kayseri Güzellik Merkezleri